NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDNIEGO FILTRA, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Statystyki
Gości online: 0
Bezpieczeństwo zakupów

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient robiący u nas zakupy miał gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, płatności.
 

PRODUKTY

Oferujemy wyłącznie nowe, oryginalne, wysokiej jakości produkty od renomowanych producentów. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych.
 
 
DANE OSOBOWE
 
Aby mieć możliwość pełnego korzystania z usług naszego serwisu, musisz być w nim zarejestrowany. P.U.H. DARMOT przechowuje Twoje dane na zabezpieczonym serwerze i przetwarza je wyłącznie w celu realizacji Twoich zamówień i dostarczania zamawianego przez Ciebie towaru. Firma P.U.H. DARMOT nie udostępnia zebranych danych żadnym firmom ani osobom trzecim w żadnych celach. Pamiętaj, że zakładając konto w naszym serwisie internetowym oraz dokonując za jego pośrednictwem zakupów, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę P.U.H. DARMOT Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018 r. poz. 1000, z późn. zm.). 

Serwis Market-Filter.pl zapewnia Ci stałą możliwość przeglądania oraz poprawiania lub zmieniania Twoich danych osobowych. – w tym celu wystarczy skorzystać z panelu „Moje konto”. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa Twoich danych osobowych, prosimy o kontakt  z nami.
 
 
CERTYFIKAT SSL

Stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych, abyś czuł się bezpiecznie, podając nam informacje o sobie i składając Zamówienia. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. Informacja wysyłana z serwera do Ciebie jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.
 
 
Odwiedzasz nasz Sklep Internetowy i składasz zamówienia za pośrednictwem komputera, którego nie jesteś stałym użytkownikiem (chodzi zwłaszcza o kawiarenki internetowe), musisz pamiętać o konieczności wylogowania się oraz zamknięcia przeglądarki po zakończeniu wizyty. W przeciwnym razie ktoś inny, korzystający z tego samego komputera bezpośrednio po Tobie, mógłby mieć dostęp do Twojego Konta Klienta.
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Ostatnio oglądane
© Market-Filter.pl . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
2611847
  • tel.: +48.790-200-577
  • e-mail:
  • Realizacja i Hosting: KaBeo.net