NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDNIEGO FILTRA, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
Bezpieczeństwo zakupów

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient robiący u nas zakupy miał gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, płatności.
 

PRODUKTY

Oferujemy wyłącznie nowe, oryginalne, wysokiej jakości produkty od renomowanych producentów. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych.
 
 
DANE OSOBOWE
 
Aby mieć możliwość pełnego korzystania z usług naszego serwisu, musisz być w nim zarejestrowany. P.H. DARMOT przechowuje Twoje dane na zabezpieczonym serwerze i przetwarza je wyłącznie w celu realizacji Twoich zamówień i dostarczania zamawianego przez Ciebie towaru. Firma P.H. DARMOT nie udostępnia zebranych danych żadnym firmom ani osobom trzecim w żadnych celach. Pamiętaj, że zakładając konto w naszym serwisie internetowym oraz dokonując za jego pośrednictwem zakupów, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę P.H. DARMOT zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.). Twoje dane osobowe są przetwarzane przez firmę P.H. DARMOT zgodnie z warunkami określonymi w w.w. Ustawie oraz w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

Serwis Market-Filter.pl zapewnia Ci stałą możliwość przeglądania oraz poprawiania lub zmieniania Twoich danych osobowych. – w tym celu wystarczy skorzystać z panelu „Moje konto”. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa Twoich danych osobowych, prosimy o kontakt  z nami.
 
 
CERTYFIKAT SSL

Stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych, abyś czuł się bezpiecznie, podając nam informacje o sobie i składając Zamówienia. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. Informacja wysyłana z serwera do Ciebie jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.
 
 
Odwiedzasz nasz Sklep Internetowy i składasz zamówienia za pośrednictwem komputera, którego nie jesteś stałym użytkownikiem (chodzi zwłaszcza o kawiarenki internetowe), musisz pamiętać o konieczności wylogowania się oraz zamknięcia przeglądarki po zakończeniu wizyty. W przeciwnym razie ktoś inny, korzystający z tego samego komputera bezpośrednio po Tobie, mógłby mieć dostęp do Twojego Konta Klienta.


Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Ostatnio oglądane
© Market-Filter.pl . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
2013020
  • tel.: +48.790-200-577
  • e-mail:
  • Realizacja i Hosting: KaBeo.net