NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDNIEGO FILTRA, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Statystyki
Gości online: 2
O Sklepie
  Sklep internetowy, działający pod adresem www.Market-Filter.pl jest własnością:

P.U.H. DARMOT
ul. Paderewskiego 50, 44-186 Gierałtowice, woj.śląskie
NIP: 969-031-91-60 REGON: 242942140
tel. kom.: +48.790-200-577
e-mail:sklep@market-filter.pl

P.U.H. „DARMOT” jest autoryzowanym przedstawicielem handlowym Przedsiębiorstwa "EXMOT" z siedzibą w Ełku, specjalizującego się w produkcji wkładów filtrów paliwa, oleju i powietrza. Zakres sprzedaży obejmuje szeroką gamę asortymentu filtrów do pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, autobusów.

Oferta handlowa zawiera filtry powietrza, oleju oraz paliwa do pojazdów ciężarowych, autobusów, filtry do maszyn przemysłowych – malarni proszkowych, elektrodrążarek, sprężarek, piaskarek oraz do lokomotyw spalinowych.

Zastosowane nowoczesne technologie produkcji oraz rozwiązania techniczne do produkcji wkładów filtrów paliwa, oleju i powietrza gwarantują wysoką jakość oferowanych produktów. Stosowane w produkcji komponenty renomowanych firm zapewniają, że oferowany asortyment filtrów poza konkurencyjnymi cenami, daje gwarancję wysokiej jakości co ma bezpośredni wpływ na żywotność silników spalinowych oraz innych urządzeń wymagających dokładnego oczyszczania powietrza i oleju z substancji szkodliwych.

Certyfikat Firma godna zaufania z dnia 17 09 2014 przyznawany przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinia wśród klientów oraz kontrahentów za nieposzlakowaną opinię, etykietę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.Firma Godna Zaufania 2014 - P.U.H. Darmot    Firma Godna Zaufania 2016 - P.U.H. DarmotPrzechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Ostatnio oglądane
© Market-Filter.pl . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
2720469
  • tel.: +48.790-200-577
  • e-mail:
  • Realizacja i Hosting: KaBeo.net