NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDNIEGO FILTRA, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Statystyki
Gości online: 3
Realizacja i dostawa
 
TERMIN REALIZACJI = TERMIN WYSYŁKI + TERMIN DOSTAWY

TERMIN WYSYŁKI:

  Zamówienia realizujemy przeważnie w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, a w przypadku zamówienia z formą płatności przedpłata czas liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

WAŻNE: W przypadku zamówień spersonalizowanych wg. klienta czas realizacji może się wydłużyć o kolejne 2 dni robocze.

WAŻNE: Czasami może zdarzyć się, że zakupiony przez Państwa towar jest niedostępny. W takim wypadku nasz Konsultant skontaktuje się (mailem lub telefonicznie) i ustali dalsze losy zamówienia (np. oczekiwanie na dostawę, anulowanie).

 
TERMIN DOSTAWY:

  PRZESYŁKI KURIERSKIE - Zwykle przesyłki docierają w ciągu 24 godzin roboczych od wysyłki, Jednak sugerowany termin dostawy to 24-48 godzin roboczych. Kurierzy doręczają przesyłki w godzinach 9-18, niestety nie mamy wpływu na to, o której godzinie kurier doręczy ją do Państwa. Jeśli kurier nie zastanie Odbiorcy pod wskazanym adresem dostawy, powinien zostawić awizo z kontaktem telefonicznym do siebie. Na liście przewozowym podajemy numer telefonu do osoby składającej zamówienie - kurier może się z Państwem skontaktować, jednak nie jest to regułą. Jeśli to możliwe prosimy podawać adres dostawy do pracy (nazwa firmy, imię i nazwisko) lub innego adresu zastępczego, pod którym będzie ktoś dostępny w godzinach dostawy.

WAŻNE: Aby przyspieszyć realizacje zamówienia mogą Państwo przesłać mailem potwierdzenie wykonania przelewu. Koniecznie proszę napisać numer zamówienia, którego dotyczy przelew.
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Ostatnio oglądane
© Market-Filter.pl . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
2720420
  • tel.: +48.790-200-577
  • e-mail:
  • Realizacja i Hosting: KaBeo.net